bedzie-sensacyjny-transfer-ramosa

Będzie sensacyjny transfer Ramosa? Sprzeczne doniesienia z Hiszpanii

Przyszłość Sergio Ramosa jest nadal owiana tajemnicą. Medialne doniesienia różnią się między sobą dość znacząco i nie wiadomo, czego się spodziewać. Również bukmacherzy nie odważyli się jeszcze wystawić zakładów na to wydarzenie. Hiszpan wielokrotnie podkreślał, że chce zakończyć karierę w Realu, jednak według najnowszych plotek ten wybór wcale nie jest oczywisty. Jakie opcje ma 34-latek? Czy rzeczywiście marzy o pozostaniu w Hiszpanii aż do swojego ostatniego meczu w profesjonalnej karierze sportowej?

Czy Ramos zamieni Madryt na Paryż?

Sergio Ramos i jego agenci nie mogą dogadać się z przedstawicielami Realu Madryt. Obrońca chciałby podpisać dwuletni kontrakt z takimi samymi zarobkami, jak obecnie, jednak ta opcja niezupełnie odpowiada władzom klubu, którym zależy na obniżeniu wynagrodzenia zawodnika. Porozumienia, zdaniem dziennikarzy, wciąż nie ma, a sytuację może zechcieć wykorzystać Paris Saint-Germain.

Klub ze stolicy Francji pracuje nad nowymi kontraktami dla Neymara i Kyliana Mbappe, jednak równocześnie stara się skusić do transferu Ramosa. Paryska ekipa oferuje obrońcy lukratywny kontrakt, na mocy którego zarabiałby więcej, niż w drużynie Los Blancos. Jeżeli Hiszpan zdecyduje się na opuszczenie Madrytu na rzecz Ligue 1, będzie mógł liczyć na trzyletnią umowę i zarobki rzędu 20 milionów euro za sezon. Większe pensje mają otrzymywać jedynie Neymar i Mbappe. Na ten moment Ramos zarabia 12 milionów euro w Madrycie.

Hiszpańskie media: Ramos zostaje

Zupełnie inne informacje płyną jednak od hiszpańskich dziennikarzy. Ich zdaniem Sergio Ramos ustalił już warunki nowego kontraktu z Realem Madryt i już wkrótce podpisze nową, dwuletnią umowę. „Królewscy” mają tym samym zrobić wyjątek dla wielokrotnego mistrza Hiszpanii, bowiem według polityki madryckiego klubu piłkarze powyżej 30. roku życia otrzymują jedynie roczne kontrakty. Obie strony długo nie mogły dojść do porozumienia, lecz zdaniem hiszpańskich dziennikarzy – wreszcie się udało.

Jeżeli owe doniesienia się potwierdzą, okaże się, że spekulacje na temat gry Ramosa w PSG pozostaną jedynie w sferze plotek. Paryżanie proponowali jednak zawodnikowi jeszcze lepsze warunki niż Real, dlatego nic nie jest jeszcze przesądzone.

Dziennikarz stacji Cadena SER, Manuel Carreno, informuje, że w negocjacjach między Ramosem a Realem nastąpił przełom, a negocjacje chylą się ku końcowi (stan na 07.12.2020). Co ważne, Carreno jest zwykle dobrze poinformowany w sprawach Los Blancos. O tym, czy ma rację również teraz, przekonamy się prawdopodobnie w najbliższych miesiącach.

Obstawiaj zakłady bukmacherskie, emocjonuj się i wygrywaj!

Niezależnie od tego, jak potoczy się przyszłość Sergio Ramosa, w przyszłym sezonie znowu zobaczymy Hiszpana na europejskich boiskach. To dobry czas na przeanalizowanie sytuacji obu klubów, by później w pełni przygotowanym móc skorzystać z usług bukmachera i wygrywać.

Bukmacher online umożliwia nam korzystanie z pełnej oferty za pośrednictwem Internetu. Oznacza to, że aby grać i wygrywać, nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczą chęci i stały dostęp do Sieci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *