Szymański kierunki

Ciekawe kierunki dla Sebastiana Szymańskiego

Reprezentujący barwy Dynama Moskwa Sebastian Szymański znajduje się obecnie w wyśmienitej formie. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, pojawiają się liczne spekulacje na temat przyszłości młodego, perspektywicznego reprezentanta Polski. 21-latek może już niebawem zamienić Rosję na Włochy lub Hiszpanię. Czy to odpowiedni krok? Jakie są przewidywania bukmacherów?

Dobra forma otworzy nowe drzwi?

W początkowej fazie bieżącego sezonu Sebastian Szymański prezentuje się na rosyjskich boiskach naprawdę imponująco. Każde kolejne spotkanie wzmaga jego pozycję w moskiewskim klubie, nie brakuje również pochwał od mediów i ekspertów. Nie będzie przesadą nazwanie Polaka jedną z najjaśniejszych gwiazd Dynama, a jeżeli uda mu się utrzymać tę formę do końca sezonu, wiele wskazuje na to, że były zawodnik Legii Warszawa już w lecie przeniesie się do jednej z popularnych zachodnich lig. Nie brakuje klubów zainteresowanych sprowadzeniem Szymańskiego, pojawiają się też pierwsze zapytania. Na korzyść gracza działa również fakt, że w tym sezonie został przesunięty ze skrzydła do środka pola, co pokazuje jego uniwersalność.

Szymański na celowniku Włochów i Hiszpanów

Zdaniem byłego piłkarza Legii, Romana Oreszczuka, który obecnie zajmuje się komentowaniem meczów w rosyjskiej telewizji, Szymański wzbudził duże zainteresowanie wśród włoskich i hiszpańskich klubów. Jeżeli urodzony w Białej Podlaskiej pomocnik będzie notował dalszy rozwój, po najbliższych mistrzostwach Europy może trafić do La Ligi bądź Serie A. Oreszczuk pracował niegdyś w Dynamie i dzięki swoim kontaktom wie, że klub ze stolicy Rosji miał już pierwsze zapytania o polskiego pomocnika.

Kontrakt Szymańskiego z Dynamem obowiązuje do końca czerwca 2024 roku, ale na ten moment trudno wyobrazić sobie, by miał on zostać wypełniony do końca. Dobra forma poskutkuje ciekawymi ofertami, a skorzystanie z nich to zwykle kolejny krok naprzód w karierze. Pomocne w negocjacjach mogą okazać się również ewentualne występy podczas najbliższych mistrzostw Europy.

Na ten moment nie wiadomo, które kluby z Włoch i Hiszpanii obserwują Szymańskiego, bukmacherzy mogą jedynie spekulować. Wydaje się jednak, że już teraz reprezentant Polski może mierzyć wysoko – a przed nim jeszcze ponad pół roku rozwoju. Ma więc wiele czasu, by przekonać do siebie potencjalnych nowych pracodawców. Kto wie, może do gry włączą się również kluby spoza Hiszpanii i Włoch?

Transfery zawodników, a zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy (online i stacjonarni) zwykle nie skupiają swojej oferty stricte na transferach. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ze zmian klubów przez piłkarzy wiele wynika. Analizując poszczególne ruchy transferowe, możemy bez większych problemów ocenić szanse danego zespołu na konkretne trofea – a takie zakłady bukmacherskie znajdują się w ofercie każdego bukmachera.

Na popularności zyskuje bukmacher online – aby obstawiać zakłady sportowe z domowego zacisza, wystarczy dysponować urządzeniem z dostępem do Internetu. Oferta zakładów jest dokładnie taka sama, jak w punktach stacjonarnych, a forma o wiele wygodniejsza. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów decyduje się na obstawianie zakładów online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *