Liga hiszpańska

Kto zostanie mistrzem Hiszpanii?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że rozgrywki poprzedniego sezonu dopiero co się zakończyły. Na szczęście nie oznacza to braku sportowych emocji. Świat powoli wraca do normalności, a wraz z nim wydarzenia sportowe.

To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Już niedługo będziemy mogli zacząć kibicować również swoim ulubionym hiszpańskim drużynom. Od 12 września 2020 roku startuje bowiem kolejna, 90. już edycja rozgrywek Primera División. Dla Polaków nie lada gratką jest fakt, że w Eibarze zobaczymy reprezentanta Polski, Damiana Kądziora, który niedawno został zakupiony z Dinama Zagrzeb. Część miłośników La Ligi już decyduje się na obstawianie zwycięzców. Kto ma największe szanse? Jakie stawki może zaoferować nam bukmacher? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

Co warto wiedzieć o 90. edycji Primera División?

Primera División, czyli najwyższa liga piłkarska w Hiszpanii, po raz kolejny wznawia swoje rozgrywki. Jak co roku udział w nich weźmie 20 najlepszych krajowych drużyn. Sezon rozpocznie się 12 września 2020 roku, zaś zakończy 23 maja 2020 roku.

Wśród drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach, znajdują się nie tylko znane wszystkim kibicom wybitne marki, ale również zespoły, które awansowały z Segunda División. W tym roku są to ekipy SD Huesca oraz Cádiz CF. Czy mają szanse na zajęcie dobrych miejsc? Zdania na ten temat są podzielone. Sprawdźmy więc jak wygląda to w przypadku zakładów bukmacherskich.

Bukmacher online – czy można już obstawiać zakłady?

Wielu kibiców, którzy cenią sobie możliwość łączenia oglądania rozgrywek z dodatkowymi emocjami, które wynikają z gry, zastanawia się, czy w nadchodzącym sezonie będą mieli możliwość obstawiania zakładów u bukmachera. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Legalni bukmacherzy online, tacy jak eWinner, oferują już kursy nie tylko na poszczególne mecze, ale też na obstawienie zwycięzcy całej ligi.

Jakie drużyny mają największe szanse na zwycięstwo?

Obserwując prognozy oraz kursy, które proponowane są przez bukmacherów, nie dowiemy się niczego, co mogłoby zaskoczyć zaangażowanych w hiszpańską ligę kibiców. Jak zawsze liderami są dwie ekipy – Real Madryt oraz FC Barcelona. Wszystko wskazuje na to, że największe szanse na zostanie mistrzem Hiszpanii ma Real. Stawka w zakładach wynosi obecnie 1.63. Dlaczego tak się dzieje? Powody są dwa – po pierwsze to właśnie Real wzniósł w na koniec zeszłego sezonu trofeum, a po drugie w Barcelonie trwa ogromne zamieszanie wywołane odejściem Leo Messiego, zatrudnieniem nowego trenera i dymisją prezesa. Mówi się o wymienia kadrowej, prawdziwym wstrząśnięciu szatnią, co prawdopodobnie nie pozostanie bez wpływu na wyniki. To dlatego stawka w przypadku Katalończyków wynosi obecnie 2.60. Mimo to wielu kibiców ma nadzieję, że ten sezon będzie bardzo zacięty. Na trzecim miejscu wśród typów bukmacherów znajduje się Atletico Madryt. Wygląda więc na to, że niedawne zakończenie sezonu ma mocny wpływ na to, jak postrzegamy siły poszczególnych drużyn w nadchodzących rozgrywkach.

Tegoroczna edycja La Liga, choć rozgrywana w cieniu wciąż trwającej pandemii, zapowiada się interesująco. Świadczyć mogą o tym choćby liczne zakłady bukmacherskie, które zawierane są przez kibiców. Osoby, które cenią sobie wysoki poziom rozgrywek, z pewnością nie będą zawiedzione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *