La Liga

Niepozorne drużyny, które mogą zaskoczyć w lidze hiszpańskiej

Na tym etapie sezonu nie wiadomo jeszcze, kto zostanie mistrzem Hiszpanii w sezonie 2020/21, choć eksperci największe szanse dają Realowi Madryt. Ciekawym aspektem jest również jednak to, kto okaże się rewelacją sezonu na boiskach La Ligi. Mowa oczywiście o zespołach, które powalczą w tabeli o europejskie puchary lub sprawią niespodziankę w starciach z gigantami. Na kogo warto stawiać zakłady bukmacherskie w La Liga?

Czwarta siła z Andaluzji 

Miniony sezon Sevilla może uważać za udany – triumf w Lidze Europy był przyjemnym zwieńczeniem niełatwej kampanii. Zespół Julena Lopeteguiego ma powody, by wierzyć w to, że i ten sezon będzie dla nich udany. Nadzieję mogą wzmagać ciekawe wzmocnienia w postaci Ivana Rakiticia, Oscara Rodrigueza czy Carlosa Fernandeza. Na zaaklimatyzowanie się w zespole miały też czas zimowe nabytki – Youssef En-Nesyri i Suso. Klub opuścił wprawdzie Ever Banega, jednak jest to jedyne poważne osłabienie.

Drugi sezon pod wodzą Lopeteguiego daje nadzieję na jeszcze lepsze wydarzenia, niż pierwszy. Drużyna zaznajomiła się już z systemem gry hiszpańskiego szkoleniowca i lepiej powinna radzić sobie z wypracowanymi schematami. Wspomniane wzmocnienia to kolejna wartość dodana. Wydaje się, że miejsce w pierwszej czwórce jest dla Andaluzyjczyków na wyciągnięcie ręki.

David Silva na ratunek?   

Real Sociedad będzie musiał poradzić sobie bez wypożyczonego na poprzedni sezon Martina Oedegaarda. To spora strata dla klubu z San Sebastian, ale lukę po młodym, norweskim talencie ma wypełnić David Silva. 34-latek wraca do Hiszpanii po dziesięciu latach spędzonych w Manchesterze City i ma wspomóc zespół swoim doświadczeniem.

Na współpracy z Silvą mogą zyskać młodzi zawodnicy, tacy jak Mikel Merino czy Alexander Isak. Wielce prawdopodobne wydaje się, że Real Sociedad stać na to, by powalczyć o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Getafe postara się wrócić do gry?

W sezonie 2019/20 Getafe było jedną z największych rewelacji w Europie. Udało im się utrzymać w czołówce ligi hiszpańskiej, a oczekiwania rosły z każdą kolejką, jednak nie starczyło im pary na rundę wiosenną. W ekipie spod Madrytu nie dokonano od tej pory żadnych kluczowych zmian i wydaje się, że ten zespół ma powody, by wierzyć w walkę o europejskie puchary.

Znajdź swoją rewelację i obstawiaj u bukmachera online

Nie ma wątpliwości, że łatwiej jest wytypować mistrza kraju lub króla strzelców, niż drużynę, która okaże się niespodziewaną rewelacją. Dokładna analiza może jednak pomóc nam obstawić zakłady bukmacherskie i odnieść sukces. Popularyzacja bukmacherów online, pozwala nam obstawiać zakłady z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Dzięki zakładom bukmacherskim każdy sezon jest dla nas jeszcze bardziej emocjonujący. To nie tylko gwarancja radości z oglądania i kibicowania, ale również możliwość wygrania mniejszych lub większych sum, które pozwolą podreperować domowy budżet. Bukmacher online sprawia, że nie musimy przejmować się brakiem czasu ani odległością od punktu.