PSG-ustala-priorytety

PSG ustala priorytety. Uda się zatrzymać gwiazdy?

Kluby takie jak Paris Saint-Germain, zawsze są łączone z wielkimi gwiazdami. Plotki transferowe i przewidywania zakładów bukmacherskich trwają bowiem cały rok, a im bliżej okienek, tym bardziej się intensyfikują. W najbliższym czasie władze klubu ze stolicy Francji nie mają jednak w planach wielkich transferów, które wstrząsną całym piłkarskim światem i pomogą im urosnąć w siłę. Zdaniem lokalnych mediów priorytetowe cele paryżan na najbliższe miesiące to zatrzymanie w klubie największych gwiazd. Oznacza to, że niebawem Neymar i Mbappe mogą otrzymać nowe kontrakty.

Miały przyjść wielkie nazwiska

W ostatnim czasie media podały ciekawą informację o tym, że PSG jest mocno zainteresowane angażem Sergio Ramosa. W czerwcu przyszłego roku kończy się bowiem kontrakt Hiszpana z Realem Madryt, co oznacza, że doświadczony obrońca już w styczniu może zacząć negocjacje z nowym klubem. Zdaniem dziennikarzy Paryż miał być tu najbardziej prawdopodobną opcją.

Wątpliwe wydaje się natomiast pozostanie Ramosa w Realu Madryt – choć hiszpański obrońca chętnie kontynuowałby tę współpracę, stawia klubowi twarde warunki. Zgodzi się parafować nową umowę tylko wtedy, gdy zostanie mu ona zaproponowana na okres dwóch lat przy aktualnych zarobkach. Władze Realu mają najwyraźniej spore obiekcje odnośnie żądań 34-latka, co skutkuje wieloma przeróżnymi spekulacjami. Transfer do Paryża wydaje się więc dość realną opcją, zwłaszcza, że PSG oferuje Ramosowi lepsze warunki finansowe.

Klarowne priorytety, jasne cele

Choć transfer Sergio Ramosa na Parc des Princes to ciekawa opcja dla paryżan, nie jest to ich priorytetem. Zdaniem bukmacherów, władze PSG mają inne cele, do których zalicza się przekonanie do pozostania gwiazd takich jak Neymar czy Kylian Mbappe. Nie wyklucza to wprawdzie zimowych ruchów na rynku transferowym, jednak najpierw włodarze klubu planują zająć się nowymi kontraktami.

Umowy obu zawodników wygasają wraz z końcem czerwca 2022 roku, a PSG bardzo zależy na tym, by zatrzymać ich we Francji na dłużej. W przypadku Kyliana Mbappe może okazać się to niemałym wyzwaniem, bowiem reprezentant Francji od dłuższego czasu jest łączony z Realem Madryt. W stolicy Hiszpanii z pewnością stanowiłby ogromną wartość dodaną dla klubu, jednak nie zapowiada się na to, by PSG zamierzało pozwolić mu na taki transfer bez walki. Jeśli chodzi o Neymara, regularnie spekuluje się o jego powrocie do Barcelony, co ma sens, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż w ciągu najbliższych miesięcy „Dumę Katalonii” po latach ma opuścić Leo Messi. Neymar byłby jego naturalnym następcą na fotelu lidera ataku.

Obserwuj rynek transferowy i obstawiaj zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online coraz szerzej i chętniej reklamują swoją ofertę, która niczym nie odbiega od tej przedstawianej przez stacjonarnych bukmacherów. Jest za to wygodna, przejrzysta i pozwala nam obstawiać zakłady bukmacherskie bez wychodzenia z domu.

Przyglądając się uważnie rynkowi transferowemu, jeszcze przed startem sezonu jesteśmy w stanie ocenić szanse danego klubu na konkretne sukcesy. Możemy więc obstawiać wtedy, gdy kursy są najwyższe, a później cieszyć się wygraną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *